אודות

עורך דין אמיר עטיה בעל תואר ראשון במשפטים L.L.M עוסק בתחום נזקי הגוף משנת 2010 ומייצוג את לקוחותיו נאמנה  בבתי משפט ובערכאות שיפוטיות כגון וועדות רפואיות בכל הקשור לתחום נזקי הגוף לרבות, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, החלקות ונפילות, ביטוח, ביטוח תאונות תלמידים ותביעות כנגד משרד הביטחון.

בחירתו של עורך הדין  אמיר עטיה לעסוק בתחום נזקי הגוף בלבד נובעת מתוך ההבנה לפיה רק בדרך של התמקצעות בתחום,תוך בקיאות בחוק ובפסיקה הרלוונטית, ניתן להעניק ללקוחות המשרד שירות משפטי תוך הקפדה על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר ובכך למצות את זכויותיו של הלקוח ולהשיג את הפיצוי הטוב ביותר בשבילו בהתאם לפגיעותיו.

עו”ד אמיר עטיה מקפיד לטפל בתיקים באופן אישי תוך מתן ליווי משפטי צמוד ללקוח מרגע קבלתו למשרד ועד לסיום התיק תוך מתן שירות אדיב מקצועי ומסור.

עו”ד אמיר עטיה חבר בוועדת הנזיקין וועדת הביטוח הלאומי של לשכת עורכי הדין ובעל תעודות השתלמויות מקצועיות בתחום הביטוח הלאומי, הרשלנות רפואית, נזיקין וביטוח וכן, משפט ורפואה.

המשרד מייצג את לקוחותיו בבתי משפט ובערכאות שיפוטיות בכל רחבי הארץ.

עו”ד אמיר עטיה הוסמך על ידי האפוטרופוס הכללי לערוך ייפוי כח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי החוק.

 

אמיר עטיה עו