תאונות דרכים

נהגים ונוסעים בתחבורה פרטית וציבורית במדינת ישראל לא לוקחים בחשבון את סכנות הטמונות בזמן ותוך כדי השימוש בדרכים בדרכם למקום יעדם. בעוד שרוב הנסיעות מסתיימות באופן שיגרתי, תאונות דרכים אכן מתרחשות ומשאירות לא פעם קורבנות, להתמודד עם פציעות, נכות קבועה ואף גרוע מכך.

אין שתי תאונות זהות ועל כן זה הכרחי עבור אלה הסובלים מפגיעות כתוצאה מתאונת דרכים לחפש את עזרתו של עורך דין מיומן בתחום נזקי גוף ותאונות דרכים אשר ידע לייצג אותם נאמנה, למצות את זכויותיהם על פי דין ולבנות תיק המשקף את מלוא נזקיהם עד לקבלת פיצוי הולם בגין נזקים אלו.

לא פעם תאונת הדרכים נגרמת עת הנפגע (הולך רגל, נהג או נוסע) היה בדרך, דרך חזרה או בזמן עבודתו. תאונה זו מוגדרת כתאונת עבודה ועל כן, לצורך מיצוי זכויותיך יש לתבוע הן את המוסד לביטוח לאומי והן את חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בביטוח חובה.

תוצאות התביעה לביטוח לאומי משפעות באופן ישיר על התביעה מול חברת הביטוח ועל גובה הפיצוי על נזקי הגוף בגין התאונה.

בטרם הגשת תביעה לביטוח לאומי ו/או לחברת הביטוח, מומלץ ואף רצוי להתייעץ עם עורך דין הבקיא בתחום נזקי הגוף וזאת בשל המורכבות והחשיבות הרבה לכל הנכתב בתביעות אלו לרבות תיאור התאונה, נסיבותיה וכן, סוגי הפגיעות שנגרמו כתוצאה ממנה.

אם את/ה או אדם אהוב נפגע כתוצאה מתאונת דרכים מעוניין לבחון את האפשרויות המשפטיות לצורך מיצוי זכויות וקבלת פיצוי הולם בגין נזקי הגוף שנגרמו עקב תאונת דרכים   עו”ד אמיר עטיה יכול לסייע לך להשיג מטרה זו.

תאונות דרכים